Pronarja grindet me macen e saj, njerëzit komentojnë: Fjalosen sikur të ishin motra (VIDEO)

04.09.2021 10:56

Pronarja grindet me macen e saj, njerëzit komentojnë: Fjalosen sikur të ishin motra (VIDEO)

Pronarja e një mace postoi një video në TikTok që i bëri ndjekësit e saj të qeshin. Pamjet tregojnë pronarin dhe macen duke u grindur, dhe grindja e tyre arriti kulmin në një “përleshje”.

Videoja u bë hit në një kohë të shkurtër dhe mblodhi më shumë se gjashtë milionë shikime.

Në fillim të regjistrimit, pronarja ngriti gishtin kërcënues drejt maces gjersa kjo nuk i pëlqeu fare kafshës, kështu që ajo filloi të rrihte pronarin me putrën e saj.

Komentuesit nuk e fshehën se sa të emocionuar ishin me skenën.

“Ju përlesheni sikur të ishit motra”, bëri shaka një përdorues. “Kështu grindemi unë dhe macja ime”, shtoi një tjetër.

@kuxi1173

#catsoftiktok #cat #pet #foryou

♬ original sound - gabi.

x