Pronarja zbuloi një vesë të pazakontë të maces së saj: Ajo e bën këtë çdo natë, pa përjashtim

10.09.2021 17:05

Pronarja zbuloi një vesë të pazakontë të maces së saj: Ajo e bën këtë çdo natë, pa përjashtim

Pronarja e dy maceve të bukura, Aska dhe Zima, postuan një video në Instagram në të cilën zbuloi zakonin e pazakontë të njërës prej tyre.

Domethënë, siç shkroi ajo në video, Aske vjen në dhomën e saj çdo natë në orën tre duke mbajtur lodrën e saj të preferuar dhe nuk ndalet së mjaullituri.

“Çdo natë. Pa përjashtim,” shkroi pronarja pranë regjistrimit.

“Ashtu si të thuash” përshëndetje “,” Çfarë tingulli interesant “,” Ajo është e bukur “, janë vetëm disa nga komentet.

“A e bën edhe këtë edhe gjatë dimrit”, pyeti një shoqërues. “Jo akoma, por është e mundur që ata të mësojnë me Asukën”, u përgjigj pronarja.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Aske & Zima (@aske.the.wegie)

x