Qeni humbi momentin e hapjen së dhuratës, reagimi i tij u bë viral

02.01.2022 19:49

Qeni humbi momentin e hapjen së dhuratës, reagimi i tij u bë viral

Qeni i ëmbël Lola u zemërua nga lajmi se të gjithë familjarët kishin hapur dhuratat pa të. Një video e reagimit të saj qesharak është shpërndarë nga pronari i saj Dutch dhe video ka bërë të qeshin shumë nga ata që e kanë parë.

Në video, Dutch i shpjegon Lolës se në katin e parë ka dhurata, por që tashmë i kanë hapur pa të. Ajo u mërzit pas këtij lajmi dhe filloi të bërtiste qesharake dhe të duartrokiste me putrat.

“Gëzuar Krishtlindjet … Dita filloi e vështirë për Lolën!”, ka shkruar Dutch në përshkrimin e videos.

“Mbretëresha e vogël e dramës”, “Çfarë po pret, sill dhuratat e saj”, “Çfarë drame”, “Edhe ajo do një dhuratë”, “Mos provoko inatin e Lolës”, “Po pres një të re. video që hap një dhuratë të merituar”, shkruan njerëzit.

Dutch e përmbushi kërkesën e shikuesit dhe ndau një video në të cilën Lola hap dhuratën e saj. 

x