19 vjeçarja nga Gjilani, që do ta përfaqësojë Kosovën në "Miss Bota" në Izrael (Video)

04.12.2021 21:14

19 vjeçarja nga Gjilani, që do ta përfaqësojë Kosovën në "Miss Bota" në Izrael (Video)

19 vjeçarja nga Gjilani, Shkurtesa Sejdiu, ka treguar në "Përtej tregimit" në Kanal10, se do ta përfaqësojë Kosovën në "Miss Bita" që do të organizohet këtë vit në Izrael.

Ajo ka thënë se ndjehet e emocinuar për këtë mundësi dhe mezi po pret ta përfaqësojë vendin e saj në këtë eveniment.

"Do t'i bëj krenarë kosovarët, jam e sigurt për këtë", është shprehur bukuroshja Sejdiu./Kanal10

x