Aksident zingjiror në autostradën “Ibrahim Rugova”

17.01.2022 21:57

Aksident zingjiror në autostradën “Ibrahim Rugova”

Gjatë mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident trafiku mes disa veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet për të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

x