“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mua”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit

22.06.2022 23:41

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mua”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit

Debati mes analistit Blerim Gashi dhe deputeti Bekim Haxhiu sonte ka eskaluar.

E krejt kjo ndodhi pasi Gashi akuzoi Haxhiun se po i beson më shumë Aleksandar Vuçiqit sesa Albin Kurtit.
 
E për këtë Haxhiu kërkoi nga Gashi që të ketë kujdes se si flet me të.

“Ke kujdes kur të folsh me mua. Ke kujdes, shikomë në sy. Ki kujdes edhe një herë po ta them. Ki kujdes kur t’folsh me mua. Kujt i besoj unë. Ki kujdes. Shikom në sy”, tha ndër të tjera Haxhiu.


x