Krasniqi priti në takim presidentin Meta

25.11.2021 10:45

Krasniqi priti në takim presidentin Meta

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka pritur në takim Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

 
Krasniqi e Meta takimin e po e mbajnë me dyer të mbyllura.

Në vizitën dy ditore, Meta u prit në takim edhe nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, dhe liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

x