Muharremaj: Besoj që këtë herë në Suharekë do të fitojnë qytetarët (VIDEO)

14.10.2021 21:17

Muharremaj: Besoj që këtë herë në Suharekë do të fitojnë qytetarët (VIDEO)

Në pjesë e dytë të emisionit ‘’Prime Time’’ në Kanal 10 i ftuar është kryetari aktual i komunës së Suharekës Bali Muharremaj.

Ai gjatë debatit tha se janë munduar që ti zbatojnë rregullat dhe nuk pa pasur tubime të mëdha, fushata ka shkuar qetë dhe nuk ka pas probleme.

‘’Edhe tri ditë mbyllet fushata dhe kësaj rradhe në Suharekës do të fitojnë qytetarët dhe jo kandidatët sepse Suhareka është një vend i civilizuar dhe është njëra ndër komunat më të zhvilluara në Kosovë dhe ata dijnë cka me zgjedh se çdo herë kanë me vlerësu punën’’ ka përfunduar Muharremaj./PORTALI.info/

 

 

x