Presidentja Osmani priti në takim presidentin Meta

25.11.2021 16:41

Presidentja Osmani priti në takim presidentin Meta

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani po pret në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Edhe në këtë takim, mediat lejohen të marrin vetëm pamje.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Meta është pritur në takim nga kryeministri Albin Kurti, kreun e LDK-së, Lumir Abdixhiku, atë të i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.

 

x