Rifat Jashari po vallëzon dhe po e mbështet nipin e tij i cili po garon për kryetar të komunës ë Skenderajt (VIDEO)

14.10.2021 08:53

Rifat Jashari po vallëzon dhe po e mbështet nipin e tij i cili po garon për kryetar të komunës ë Skenderajt (VIDEO)

Kanë mbetur edhe pak ditë që nga dita e zgjedhjeve lokale në Kosovë.

Një video po qarkullon nëpër rrjete sociale, ku shihet se Rifat Jashari po vallëzon me tupana duke mbështetur kështu nipin e tij, i cili po kandidon për kryetar të komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, transmeton Portali.info.

Kujtojmë se aktualisht Bekim Jashari është kryetar i kësaj komune./PORTALI.info/

x