Tre persona të lënduar nga aksidenti në rrugën ‘Hasan Remniku’ në Prishtinë

12.06.2021 21:03

Tre persona të lënduar nga aksidenti në rrugën ‘Hasan Remniku’ në Prishtinë

Një aksident trafiku ndodhi gjatë pasdites së sotme në rrugën ‘Hasan Remniku’ në Prishtinë.

 
Si pasojë e këtij aksidenti të lënduar kanë mbetur tre persona.

Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti theksoi se të lënduarit nga ky aksident janë dërguar për trajtim të mëtutjeshëm, ndërsa në aksident u përfshin dy vetura.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti”, tha Ahmeti.

x