Vdes mashkulli që ishte aksidentuar ditë më parë në Rahovec

18.10.2021 11:13

Vdes mashkulli që ishte aksidentuar ditë më parë në Rahovec

Një aksident me fatalitet ka ndodhur me datën 14 të këtij muaji në Rahovec.

Në lidhje me rastin është raportuar se gjatë ditës së djeshme, viktima mashkull ka ndërruar jetë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe me urdhër të së cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

x