Adriana Matoshi flet hapur tregon për paragjykimet nga familja e të dashurit të saj

19.01.2022 22:16

Adriana Matoshi flet hapur tregon për paragjykimet nga familja e të dashurit të saj

Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, është njëra nga figurat më të dashura për publikun.

 

Së fundmi ajo I është nënshtruar një operacioni në tru, të cilin e ka kaluar me sukses.

Ajo ka qenë e ftuar në një emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka folur hapur për paragjykimet që ajo ka marrë nga familja e të dashurit të tij.

Ajo ndër të tjera ka theksuar se mund të jetë etiketuar nga familja e tij si ‘sugar mommy’.

x