Adrola Dushi nis pushimet, publikon një fotografi në bikini

09.06.2021 17:05

Adrola Dushi nis pushimet, publikon një fotografi në bikini

Ajo njihet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

 
Dhe, Adrola Dushi e dëshmon këtë gjë pothuajse në secilën paraqitje të saj qoftë me makijazh apo pa të.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka treguar se ka nisur pushimet teksa ka publikuar një fotografi në bikini me ngjyrë të bardhë.

Adrola, është aktive me postime nga më të ndryshmet në Instagram dhe kështu iu ka treguar ndjekësve të saj së tashmë ka filluar pushimet derisa ka postuar foton.

Ndërkohë, komentet pozitive për paraqitjen e saj të fundit nuk i munguan nga miqtë dhe ndjekësit jo edhe të pakët.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

x