Anne-Marie shfaqet pa jelek në një veshje provokative

24.11.2021 20:04

Anne-Marie shfaqet pa jelek në një veshje provokative

Anne Marie është shfaqur pa jelek derisa ka treguar asetet e saj në disa foto të rrezikshme

Anne-Marie është dukur e jashtëzakonshme me disa fotografi që ka postuar në Instagram këtë të mërkurë.

Këngëtarja (30) është shfaqur pa jelek në një numër nudo derisa ka treguar gjoksin dhe belin e saj të tonifikuar.

Ylli po ashtu ka treguar të pasmet e saj derisa ka pozuar provokative para aparatit.

x