Arbenita Ismajli ndan imazhet më të ëmbla me vajzën

22.11.2021 17:22

Arbenita Ismajli ndan imazhet më të ëmbla me vajzën

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të përfolura të showbizit shqiptar.

 
Modelja arrin të jetë në qendër të vëmendjes me bukurinë, format trupore, por ajo arrin të marrë vëmendje edhe me jetën e saj private.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe të ëmbla me vajzën e saj. Modelja së bashku me vogëlushen kanë kaluar ditën në bjeshkë.

Të dyja së bashku janë kombinuar në veshje dhe dukeshin mjaft lezetshëm.

 

x