Arilena shfaq linjat trupore nga pishina (VIDEO)

11.06.2021 13:17

Arilena shfaq linjat trupore nga pishina (VIDEO)

Këngëtarja ka publikuar video duke u relaksuar.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Arilena Ara, njihet si një ndër femrat e bukura të ekranit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi Arilena ka publikuar video mjaft joshëse ku shfaqej në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shihej tërësisht natyrale në fytyrë teksa bikinit e zeza vetëm sa theksonin format trupore të mahnitshme.

x