Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

19.10.2021 16:58

Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

Arta Elezaj solli pamje nga pushimet.

 
Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

x