Arta Elezaj provokon para pasqyrës e quan vetën bakllavë

20.07.2021 18:45

Arta Elezaj provokon para pasqyrës e quan vetën bakllavë

Aktorja e ‘O sa mirë’, nuk heziton të shfaqet joshëse me postime.

 
Dhe, sapo ka publikuar një imazh e veshur me një fustan vezullues teksa e ka ngritur paksa duke zbuluar këmbët.

Ndërkohë,  bukuroshja e ka quajtur vetën bakllavë teksa mori komente të shumta nga ndjekësit.

x