Beatrixa takon familjen e saj pas eliminimit nga “Big Brother VIP”

22.01.2022 09:21

Beatrixa takon familjen e saj pas eliminimit nga “Big Brother VIP”

Ajo la shtëpinë e famshme mbrëmë.

 
Beatrix Ramosaj u eliminua nga “Big Brother VIP” pas disa javësh qëndrimi brenda.

Pas daljes, këngëtarja është takuar me familjen e saj e cila mezi edhe ka pritur t’i takojë sërish.

Në një video të publikuar, Beatrixa shihet duke u pëqafuar me nënën e saj, Antigona Ramosaj.

Ndryshe, këngëtarja ishte në nominim bashkë me Donaldin dhe Einxhel.

x