Bebe Rexha filmon trupin nga afër duke marrë rreze dielli në bikini

04.06.2021 22:41

Bebe Rexha filmon trupin nga afër duke marrë rreze dielli në bikini

Bebe shfaqi fizikun në bikini.

 
Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha u shfaq atraktive duke marrë rreze dielli në pishinë.

 
Ajo kishte veshur një palë bikini njëpjesëshe teksa po relaksohej në pishinë dhe filmoi trupin nga afër.

Këngëtarja shfrytëzoi rastin që gjatë kësaj kohe të lidhej live në Instagram, për të bashkëbiseduar me fansat.

Ajo dukej në formë të mirë dhe me krenari tregoi fizikun pas kritikave që merr në lidhje me peshën.

Ndryshe, Bebe Rexha po shijon suksesin e albumit “Better Mistakes”, ndërsa pritet që së shpejti të sjell këngë të reja.

x