Belkiz Kera shfaq barkun e sheshtë pak javë pas lindjes së fëmijës së dytë

13.10.2021 16:46

Belkiz Kera shfaq barkun e sheshtë pak javë pas lindjes së fëmijës së dytë

Miloti dhe Belkiza u bënë prindër për herë të dytë.

 
Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkize Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e lumtur se çifti u bënë prindër për herë të dytë e dhanë përmes rrjeteve sociale. Miloti ishte ai i cili postoi pamje me djalin, ndërsa sot ishte Belkizja ajo e cila ndau pamje me vogëlushin e dytë.

Belkiza dhe Miloti pranuan urime nga estrada, familja dhe gjithashtu ndjekësit e dyshes në rrjete sociale.

x