Capital-T, dhe Kidda publikojnë këngën ‘Magji’ (VIDEO)

05.06.2021 17:05

Capital-T, dhe Kidda publikojnë këngën ‘Magji’ (VIDEO)

Reperi i njohur Capital-T, dhe ai Kidda kanë publikuar duetin e tyre të paralajmëruar ‘Magji’, shkruan Portali.info.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve, me një këngë mjaftë ritmike, dhe pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere./PORTALI.info/

x