Conor McGregor mohon grindjen me Machine Gun Kelly në MTV VMA

15.09.2021 08:13

Conor McGregor mohon grindjen me Machine Gun Kelly në MTV VMA

Luftëtari i MMA Conor McGregor dhe reperi Machine Gun Kelly u panë duke shkëmbyer fjalë në tapetin e kuq në MTV VMA të dielën në mbrëmje.

Edhe pse raportet pretendojnë se ka pasur një ndryshim, McGregor e ka mohuar atë.

“Asgjë nuk ndodhi me mua, unë luftoj vetëm luftëtarë të vërtetë, njerëz që luftojnë në të vërtetë, ju e dini se çfarë dua të them”, tha McGregor për Entertainment Tonight pas incidentit.

“Unë me siguri nuk luftoj me reperët e vegjël të vaniljes. Unë as nuk e njoh djalin. Unë nuk di asgjë për të, përveç se ai është me Megan Fox.”

McGregor ishte në MTV VMA për t’i dhënë një çmim Justin Bieber. Kelly doli në skenë me Travis Barker për të interpretuar hitin e tyre, “Papercuts”.

Përfaqësuesi i McGregor kundërshtoi gjithashtu raportet se klienti i tij i kishte kërkuar Kelly -t një fotografi para takimit të tyre.

x