Dafina e kap për gjoksi Arta Nitajn, paralajmëron hit të nxehtë

26.10.2021 21:34

Dafina e kap për gjoksi Arta Nitajn, paralajmëron hit të nxehtë

Dafina Zeqiri nuk po ndalet me krijimet e saj por edhe me fotosesionet e saj

Këtë e ka bërë këngëtarja edhe në fotot e fundit, derisa në spot e ka ftuar modelen dhe aktoren, Arta Nitaj.

E në njërën prej fotove ajo shfaq duke e kapur për gjoksi Artën derisa sipas fjalëve të Dafinës poshtë fotografisë bëhet fjalë për një “vallëzim të nxehtë” të dy protagonistëve.

Kujtojmë se Dafina realizoi albumin e saj “Dafinë moj”, derisa para një jave ajo lansoi këngën “Vet e lype”, bashkë me MC Kreshën.

x