Enca pozoi “topless”, ish-konkurrentja e “Përputhen” i thotë bravo

10.06.2021 16:37

Enca pozoi “topless”, ish-konkurrentja e “Përputhen” i thotë bravo

Ajo publikoi një fotografi në të cilën pozoi e zhveshur derisa mbulonte pjesët intime prapa një shkëmbi.

 
Dhe, komentet e shumta nuk i munguan nga ndjekësit, në të njëjtën kohë edhe Luljeta Nallbani, ish-konkurrentja e programit ‘Përputhen +40’ i ka komentuar në imazh.

‘Bravo Enca do flasin do lodhen ti je mirë me veten”, i ka shkruar 65-vjeçarja e cila ka treguar se ka një kërkesë të veçantë sa i përket shfaqjes nudo.

Ajo kishte thënë se edhe në Shqipëri duhet të ketë plazhe nudo.

Ndryshe, Enca Haxhiu  nuk është hera e parë që shfaqet e zhveshur në fotografitë që publikon në rrjete sociale edhe stinët e kaluara të verës ka bërë gjënë e njëjtë.

x