Era Istrefi ngrit temperaturat, publikon video duke bërë twerk në plazh

21.07.2021 21:30

Era Istrefi ngrit temperaturat, publikon video duke bërë twerk në plazh

Këngëtarja ka nisur pushimet.

 
Ndërkohë, Era Istrefi po shihet aktive me momente nga atje dhe natyrisht se nuk kanë se si i mungojnë edhe pozat provokuese.

Krahas imazheve, artistja e hitit “Bon Bon” nuk po i kursen edhe videot teksa me këtë të fundit mori edhe vëmendjen.

Era, ka publikuar një video në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa shihet e veshur me bikini duke bërë twerk në plazh.

Ndryshe, ajo nuk e ka bërë publike me kë po i kalon pushimet, madje çdo verë ajo nuk zbulon këtë gjë për audiencën.

x