Femrat më të bukura në “Euro 2020”, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM)

11.06.2021 17:54

Femrat më të bukura në “Euro 2020”, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM)

Nuk mund të ketë futboll të bukur pa femra të bukur (Wags). Me Europianin që merr jetë mbrëmjen e sotme, gjatë këtij muaji do të shohim dhe disa nga bukuroshet më tërheqëse të futbollistëve.

Mes tyre dallojmë edhe Leonita Lekaj, e cila është bashkëshortja e mesfushorit që luan me ngjyrat e Zvicrës Granit Xhaka. Më poshtë ju sjellim një listë me më të bukurat.

 
IZABEL GOULART (Kevin Trapp, Gjermani)

MIA McCLENAGHAN (Reece James, Angli)

LEONITA LEKAJ (Granit Xhaka, Zvicër)

x