Fero dhe Morena sjellin duetin “Money”

07.02.2021 19:07

Fero dhe Morena sjellin duetin “Money”

Dyshja kanë sjell bashkëpunimin e fundit.

Fero dhe Morena kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të fundit pasi paralajmëruan atë tash e disa kohë, shkruan lajmi.net.

Dyshja bënë të ditur publikimin e këngës me titull “Money” përmes profileve të Instagramit.

Teksti vjen nga vet Fero dhe Morena, beat nga M.O.B dhe miks masterin nga Ibo.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar linkun e mëposhtëm.

x