Georgina Rodriguez bën daljen e parë publike si shtatzënë me binjakë

25.11.2021 20:36

Georgina Rodriguez bën daljen e parë publike si shtatzënë me binjakë

Ajo është në pritje të binjakëve me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo.

 
Dhe Georgina Rodriguez e mbështolli barkun e saj të foshnjës në rritje me një pallto komode Nike ndërsa po dilte për një shëtitje në Cheshire të enjten.

Modelja, 27 vjeçe, preu një figurë të rastësishme në xhaketën e mbushur me krem teksa bënte disa ushtrime të lehta me një mikeshë.

Ajo e kompletoi look-un me një palë dollakë lejla, çorape blu dhe të bardha dhe trajnerë komode.

Bukuroshja brune i fshiu flokët e saj të errëta me një stil të shkëlqyeshëm dhe zgjodhi të bënte pa grim ndërsa merrte ajër të pastër.

x