Gigi Hadid ndan fotot më të bukura me vajzën në pishinë, nënë e bijë vishen njësoj

10.06.2021 19:56

Gigi Hadid ndan fotot më të bukura me vajzën në pishinë, nënë e bijë vishen njësoj

Gigi filloi verën bashkë me vogëlushen e saj.

 
Modelja Gigi Hadid që prej kohës ku u bë nënë, nuk i kursen fotografitë bashkë me vajzën.

Por, ajo dhe partneri i saj, Zayn Malik, preferojnë që ta mbajnë ende të fshehtë fytyrën e vajzës së tyre.

Në fotografitë e fundit, Gigi tregoi se po kalon kohë në pishinë bashkë me vajzën, teksa të dyja ishin të veshura me bikini të njëjta.

Ajo fillimisht postoi një foto të realizuar nga afër, ku tregon fytyrën pa grim dhe të lagur posa foli nga pishina.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

x