Hailey Bieber shfaqet fantastike pa pikë grimi në fytyrë

20.07.2021 11:29

Hailey Bieber shfaqet fantastike pa pikë grimi në fytyrë

Hailey ka postuar foto të re.

Partnerja e Justin Bieber është modelja e njohur amerikane e cila pëlqehet dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Hailey nuk heziton të postojë shpesh imazhe të ndryshme qofshin nga përditshmëria ose jo, ndaj menjëhere zgjon kureshtjen e fansave të saj.

Së fundmi modelja bukuroshe ka postuar një imazh ku u shfaq pa pikë grimi në fytyrë duke marrë vëmendje me bukurinë e saj të pastërt.

Rikujtojmë se Hailey ka një kanal zyrtar në youtube, në të cilin poston video të ndryshme.

x