Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

22.07.2021 18:37

Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

Kejsi po qëndron larg reperit tash e sa kohë.

 
Dhe, ajo po kalon kohën me familjen dhe shoqërinë.

Ndërkohë, ajo ka nisur pushimet dhe nuk po i mungojnë imazhet e shumta provokuese.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

x