Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

21.07.2021 22:26

Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

Modelja njihet për fizikun e saj.

 
Dhe, Kejvina vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini.

Sot ka postuar një imazh nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

x