Kështu duket Xhensila në klipin me Lumi B (FOTO)

17.06.2021 22:13

Kështu duket Xhensila në klipin me Lumi B (FOTO)

Tashmë u konfirmuar që Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B së shpejti sjellin duetin e tyre të parë bashkë.

Kënga quhet ‘Prit pak’ dhe xhirimet për klipin veç kanë nisur.

Sot janë publikuar foto të njërës nga dukjet e artistet shqiptare e cila ka vendosur të grimohet nga Sellma me flokë të rregulluara nga Kaci.

Projekti i tyre u punua në Redbox.

x