Ledri dhe Lluni na sjellin versionin shqiptar të Narcos (VIDEO)

20.06.2022 22:22

Ledri dhe Lluni na sjellin versionin shqiptar të Narcos (VIDEO)

Lluni po sje albumin e tij dhe si të ftuar special ka Ledrin.

Dyshja bashkëpunuan për këngën me titull “Narcos Albania”.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip dhe më poshtë mund ta ndiqni të plotë. 

x