Loredana thekson barkun e sheshtë me paraqitjen e fundit – Lajmi.net

11.06.2021 16:18

Loredana thekson barkun e sheshtë me paraqitjen e fundit – Lajmi.net

Loredana ka sjellë videon në pasqyrë.

 
Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi reperja vuri në pah format trupore me veshjen e thjeshtë, ndonëse Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera zakonisht.

Ajo shihej e veshur me xhinse dhe bluzën  e shkurtër të zezë e cila i zbulonte barkun e tonifikuar.

x