Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

24.11.2021 19:07

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

Reperi Ghetto Geasy dhe prezantuesja Marina Vjollca thuhet se janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë mirëpritur një vajzë, gjersa lajmi është bërë i ditur në bazë të disa raportimeve.

Siç shtojnë më tepër, e vogla e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Çifti kurorëzuan dashurinë me martesë rreth katër vite më parë në një ceremoni luksoze në Shqipëri.

Pavarësisht se ishte në pritje të ëmbël, Marina nuk ka marrë asnjë ditë pushim nga projekti i saj televiziv duke u shfaqur çdo fundjavë në emisionin “Klanifornia”.

E njëjta pak kohë më parë debutoi suksesshëm në botën e biznesit duke sjellë në Shqipëri një prej markave më të suksesshme ndërkombëtare, Elisabete Franchie.

Sidoqoftë, nuk dihet akoma se si dyshja kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre.

x