“Mbreti dhe princi im”, Adelina fotografohet e lumtur pranë më të dashurve të saj

08.06.2021 16:26

“Mbreti dhe princi im”, Adelina fotografohet e lumtur pranë më të dashurve të saj

Adelina ndau portretin e ëmbël me familjen e saj të ngushtë.

 
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili i mban fansat të informuar përmes postimeve që sjell në rrjete sociale.

Ajo së fundi publikoi një imazh të këndshëm, në të cilin shfaqet pranë bashkëshortit Val Krasniqi dhe djalit Uliksit.

“Mbreti dhe Princi im. Familja Krasniqi”, shkruan ajo, teksa imazhin e kishte zbukuruar pikërisht djali i saj.

x