Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

21.07.2021 10:05

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së faqeve rozë përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare tash e një kohë ka nisur një romancë dashuri me aktorin italian, Alessandro Basciano.

 

Ajo është duke e shijuar lidhjen e protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të shpërndajë imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

 

Në profilin e saj në Instagram, Erjona – e cila është nënë e një djali, ndiqet nga më shumë se 305 fansa, ndërsa publikon fotografi nga jeta personale dhe profesionale.

 

 

x