Me femra pothuajse të zhveshura në klip, Ledri dhe Majk lansojnë bashkëpunimin

09.06.2021 17:13

Me femra pothuajse të zhveshura në klip, Ledri dhe Majk lansojnë bashkëpunimin

Dyshja sapo kanë publikuar këngën..
Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë.

“Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës dhe Kastriot Rexhës të cilin tashmë mund ta dëgjojmë në platformën sociale YouTube.

Dyshja sapo kanë publikuar këngën..
Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi.net.

“Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës dhe Kastriot Rexhës të cilin tashmë mund ta dëgjojmë në platformën sociale YouTube.

Teksti është shkruar nga dyshja ndërsa aranzhimi nga Big Deal Records kurse klipi nga Entermedia.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i Ledrit dhe Majk.

 

x