Me fustan të hapur tek pjesa intime Lindsey Pelas shfaqet joshëse rrugëve të New Yorkut

17.09.2021 11:37

Me fustan të hapur tek pjesa intime Lindsey Pelas shfaqet joshëse rrugëve të New Yorkut

Lindsey Pelas padyshim është një nga femrat më joshëse në botë.

Ajo ka tetë milion ndjekës në instagram dhe padyshim që po ashtu është një nga femrat më të dashura.

Me linjat trupore ajo përherë tërheqë vëmendje, teksa në imazhet e fundit që ka postuar në profilin e saj në instagram u shfaq veshur me një fustan të zi të hapur deri tek pjesa intime.

Ajo ka treguar se fotot janë realizuar në Neë York, 10 minuta para partys së Met Gala.

“Ne i bëmë këto në rrugët e NY në 10 minuta para një Met Gala”, ka shkruar ajo krahas imazheve.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)

x