Megan Fox dhe Machine Gun Kelly realizojnë fotosesion të përbashkët

12.10.2021 10:53

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly realizojnë fotosesion të përbashkët

Marrëdhënia e Megan Fox dhe Machine Gun Kelly mund të duket e përsosur, por çifti pranon se kanë vështirësitë e tyre.

Kelly, 31 vjeç dhe Fox, 35 vjeç, folën për British GQ Style për numrin e revistës vjeshtë/dimër 2021, të cilën ata e pozuan në fotosesionin e tyre të parë të kopertinës si çift. Dy yjet e kopertinës u hapën për marrëdhënien e tyre me publikun, duke ndarë detaje për atë që njerëzit nuk i shohin gjithmonë në fotografitë dhe paraqitjet e tyre në tapetin e kuq.

“Duhet të jetë e lehtë, por gjithashtu ne shkojmë në ferr me njëri –tjetrin”, tha Kelly për marrëdhënien e tij me Fox.

Është ekstazë dhe agoni me siguri … Unë nuk dua që njerëzit të mendojnë është gjithçka perfekte me ne. Unë nuk thashë se ishte përralla më e errët pa ndonjë arsye”, u shpreh ai.

Fox dhe Kelly, të cilët u takuan për herë të parë në xhirimet e filmit të tyre “Midnight in the Switchgrass”, janë në lidhje që nga maji 2020 dhe dolën publikisht me lidhjen e tyre me debutimin e tyre në tapetin e kuq të nëntorit të vitit të kaluar.

Fox i tha British GQ Style kur u takua për herë të parë me Kelly, se ajo nuk priste të takonte “shpirtin e saj binjak”.

“Patjetër që isha e hapur për dashurinë, por nuk e parashikoja të takoja shokun e shpirtit. Isha padyshim mbi rrugën që kisha jetuar, dhe ato shtigje u rreshtuan, ato dyer u hapën Ishte sikur të gjitha pengesat që na kishin mbajtur të ndarë gjatë gjithë atyre viteve ishin hequr dhe ne ishim në gjendje të kryqëzoheshim përfundimisht”, tha Meghan.

Çifti kanë folur për takimin e tyre të parë edhe më herët, me Fox që i tha The Washington Post në korrik se ajo punoi vetëm dy ditë në “Midnight in the Switchgrass” me Kelly, por ajo krijoi një lidhje “magjike” me të menjëherë.

“Herën e parë që shikova në sytë e tij, thoja:” Unë të njoh. Të kam njohur shumë herë, në kaq shumë forma të ndryshme, në kaq shumë jetë të ndryshme “, tha ajo për lidhjen e saj me Kelly.

Kelly më parë tha se marrëdhënia e tij me Fox e bëri atë një person më të mirë dhe se ai ra në dashuri për herë të parë.

Të dy Kelly dhe Fox kanë fëmijë nga lidhjet e mëparshme. Fox është nëna e tre djemve-Noah, 9, Bodhi, 7 dhe Journey, 5, nga martesa e saj me Brian Austin Green. Ndërsa, Kelly ka një fëmijë, vajzën Casie, 13 vjeç.

Çifti kohët e fundit bëri një paraqitje të përbashkët në “MTV Video Music Awards 2021” në New York.

x