“Miamor” nga Dhurata Dora dhe Noizy publikohet sot

22.07.2021 08:17

“Miamor” nga Dhurata Dora dhe Noizy publikohet sot

Dyshja ka kohë që kanë qenë duke i dedikuar kohë projektit muzikor.

Dhe më në fund i kanë përfunduar xhirimet dhe kështu do lansohet sot.

“Miamor”, mban titullin projekti muzikor i tyre të cilin e kanë punuar me videoklip dhe aludohet se do jetë hiti i verës.

Ndërkohë, Noizy dhe Dhurata zbuluan se kënga do publikohet sot në mesnate.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Përndryshe, të dy po i shijojnë projektet e tyre muzikore të cilat kanë qenë bashkëpunime dhe kanë rezultuar të jenë të suksesshme.

x