Modelja amerikane Lindsey Pelas mban në gjoks qenin e saj

22.11.2021 21:17

Modelja amerikane Lindsey Pelas mban në gjoks qenin e saj

Aktorja dhe modelja Lindsey Pelas është njëra ndër femrat më atraktive në botë.

 
Ajo është shumë active në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan shumë shpesh imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj.

Por nuk mungojnë aspak edhe fotografitë provokuese të modeles.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet duke mbajtur në duar qenin e saj.

x