Momenti kur Fifi përshëndetet me banorët, nuk pushojnë lotët e të gjithëve (VIDEO)

25.11.2021 16:15

Momenti kur Fifi përshëndetet me banorët, nuk pushojnë lotët e të gjithëve (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare, Fifi ka marrë vendim të largohet nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Në rrjet janë bërë virale të gjitha videot e momentit kur Fifi u përshëndet me banorët.

Në këtë video shihet se të gjithë kanë shpërthyer në lot dhe u prekën shumë nga kjo situatë e krijuar.

Më poshtë mund të gjeni videon.

x