Morena Taraku ua uron Bajramin

21.07.2021 08:06

Morena Taraku ua uron Bajramin

Morena Taraku ka uruar Bajramin në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.
 
Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Ajo ka hyrë në Instagram sot për të uruar ndjekësit e saj me rastin e Festës së Bajramit.

“Urime Kurban Bajrami. Dashuria, paqja dhe harmonija e Zotit qofshin me ju dhe familjet e juaja.”, shkroi ajo në fotografinë e publikuar në Instastory.

 

x