Mozzik: Çdo ditë është një fillim i ri, merrni frymë thellë, buzëqeshni dhe filloni sërish

12.09.2021 09:28

Mozzik: Çdo ditë është një fillim i ri, merrni frymë thellë, buzëqeshni dhe filloni sërish

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, të shumtën e kohës gjatë këtyre muajve të fundit po e kalon në qytetin e tij të lindjes – Ferizaj.

Derisa po e shijon në masë të madhe qëndrimin në vend, ai herë pas here nuk mungon me imazhe në rrjete sociale e madje edhe me këshilla.

I njëjti së fundmi ka publikuar një fotografi nga rrugët e këtij qyteti, ku shfaqet i buzëqeshur dhe me plot stil.

“Çdo ditë është një fillim i ri, merrni frymë thellë, buzëqeshni dhe filloni sërish”, ka shkruar ai.

Në përshkrim nuk ka munguar as “2EuroGang” – të cilën e shoqëron me thuajse çdo postim.

25-vjeçari këtë kohë ka qenë mjaft i përfolur për ndarjen nga partnerja e tij, reperja Loredana Zefi.

Me këtë të fundit ndan një vajzë të quajtur, Hana. 

x