Mozzik, Dardan dhe Nimo publikojnë nesër pas mesnate “Për ty”

13.10.2021 18:52

Mozzik, Dardan dhe Nimo publikojnë nesër pas mesnate “Për ty”

Tre artistët e njohur kanë bashkuar forcat për projektin e rradhës.

 
Dardan, Mozzik, Nimo po sjellin projektin e ri muzikor nesër pas mesnate.

Reperët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se po vijnë me një këngë të re që titullohet “Për ty”, e që duket të jetë në kombinim me gjermanishten.

Ky projekt pritet të lansohet gjatë ditës së nesërme (e enjte) dhe tanimë është publikuar edhe një video të shkurtër nga klipi.

x