Ndizet atmosfera në dasmen e Robinit, këngëtari mbulohet me para

13.05.2022 23:05

Ndizet atmosfera në dasmen e Robinit, këngëtari mbulohet me para

Ditëve të fundit në mediat rozë vëmendje kishte dasma e boksierit Robin Krasniqi.


Shumë fytyra publike, familjarë dhe miq të Robinit ishin pjesë në dasmë.

Ndërsa ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku solli pamje të shumta.

Ajo çka ra në sy në këtë dasmë ishte edhe mbulimi me para i këngëtareve dhe çiftit.

Për ta kuptuar këtë shikoni videon:

 

x